Katecheza Przedmałżeńska w Diecezji W-P w 2023 r.

3 stycznia 2023

KATECHIZACJA PRZEDMAŁŻEŃSKA

W DIECEZJI WARSZAWSKO - PRASKIEJ W ROKU 2023 

DEKANAT ANIŃSKI

Parafia

Adres

Dzień i godzina kursu

Data rozpoczęcia kursu

MB Królowej Polski

ul. Rzeźbiarska 46, Warszawa

czwartek g. 19.00

05.01, 05.10

Najświętszego Serca P.J.

ul. Narcyzowa 18, Warszawa

piątek g. 19.00

14.04, 08.09

Wniebowzięcia NMP

ul. Trakt Lubelski 157, Warszawa

wtorek g. 19.00

 

MB Anielskiej

ul. Wilgi 14, Warszawa

środa g. 20.00

08.03

 

DEKANAT BRÓDNOWSKI 

Parafia

Adres

Dzień i godzina kursu

Data rozpoczęcia kursu

MB Różańcowej

ul. Wysockiego 8, Warszawa

środa g. 20.00

01.03, 06.09

Św. Faustyny

ul. Żuromińska 2, Warszawa

środa g. 19.30

12.04, 13.09

Św. Włodzimierza

ul. Kondratowicza 2, Warszawa

wtorek g. 19.00

07.03, 11.09

Św. Marii Magdaleny

ul. Echa Leśne 2, Warszawa

środa g. 19.00

01.02

Św. Szczepana

ul. Głębocka 74,

Warszawa

czwartek g. 19.30

02.03

 

DEKANAT GROCHOWSKI 

Parafia

Adres

Dzień i godzina kursu

Data rozpoczęcia kursu

MB Królowej Polskich Męcz

Al. Stanów Zjednoczonych 55, Grochów

piątek g. 19.00

w każdy piątek

Najczystszego Serca Maryi

ul. Chłopickiego 2, Grochów

piątek g. 18.30

13.01, 14.04, 08.09

Nawrócenia Św. Pawła Ap

ul. Kobielska 10, Grochów

 

czwartek g. 19.30

05.01, 07.09

Bożego Ciała

ul. Grochowska 365

środa g. 19.30

04.01

Narodzenia Pańskiego

ul. Ostrobramska 72, Witolin

poniedziałek g. 19.00

 

Św. Ojca Pio

ul. gen. E. Fieldorfa 1, Gocław

środa g. 19.00

01.03, 06.09

Św. Patryka

ul. Rechniewskiego 14

wtorek g. 19.00

24.01, 12.09

św. Apostołów Jana i Pawła

ul. Kapelanów Armii Krajowej 2

poniedziałek g. 19.15

20.02, 02.10

MB Nieustającej Pomocy

ul. Nobla 16

środa g. 19.15

22.02

 

DEKANAT PRASKI

Parafia

Adres

Dzień i godzina kursu

Data rozpoczęcia kursu

Katedra Św. Floriana

ul. Floriańska 3,Praga

wtorek g. 19.00

03.01, 11.04, 05.09

Chrystusa Króla

ul. Tykocińska 27/35

wtorek g. 19.30

04.01

Św. Marka Ewangelisty

ul. Zamiejska 6, Targówek

wtorek g. 19.00

21.02, 12.09

Świętej Rodziny

ul. Rozwadowska 9/11, Zacisze

poniedziałek g. 20.00

20.02, 25.09

  

DEKANAT REMBERTOWSKI

Parafia

Adres

Dzień i godzina kursu

Data rozpoczęcia kursu

Św. Feliksa z Kantalicjo

ul. Kościuszkowców 85a Marysin Wawerski

poniedziałek g. 19.30

27.02

Św. Wacława

ul. Korkowa 27 , Gocławek

niedziela g. 19.00

05.03

Św. Hieronima

ul. Rumiankowa2/4

Stara Miłosna

poniedziałek, g. 19.00

04.09

Opatrzności Bożej

ul. Skargi 2, Wesoła

poniedziałek g. 19.00

23.01

Najświętszego Serca Pana Jezusa

ul. Borkowska 1

Stara Miłosna

poniedziałek g. 19.00

06.02

 

DEKANAT TARCHOMIŃSKI

 

Parafia

Adres

Dzień i godzina kursu

Data rozpoczęcia kursu

 

Narodzenia NMP

ul. Klasyków 52/54, Płudy

piątek g. 19.00

22.09

 

NMP Matki Pięknej Miłości

ul. Myśliborska 100, Tarchomin

poniedziałek g. 19.00

 

 

Św. Jakuba Apostoła

ul. Mehoffera 4, Tarchomin

poniedziałek g. 19.00

17.04

 

NMP Wspomożycielki Wiernych

ul. Izabelińska 8, Stanisławów

poniedziałek g. 19.00

06.02

 

Św. Franciszka z Asyżu

ul. Strumykowa 25, Tarchomin

piątek g. 19.00

07.02

 

NMP Królowej

ul. Sienkiewicza 12

Józefów k. Legionowa

poniedziałek g. 20.00

07.02

 

Niepokalanego Poczęcia NMP

Pl. Wolności 3

Nieporęt

sobota g. 18.00

05.11

 

Św. Łukasza

ul. Sprawna 9

Warszawa

sobota g. 19.00

09.09

 

Matki Bożej Pompejańskiej

ul. Myśliborska 28

Warszawa

sobota g. 19.00

25.11

 

         

 

DEKANAT JADOWSKI

Parafia

Adres

Dzień i godzina kursu

Data rozpoczęcia kursu

Św. Jakuba Ap

Pl. Dreszera 11, Jadów

niedziela g. 19.00

26.02

Wniebowzięcia NMP

ul. C.K. Norwida 10, Strachówka

niedziela g. 15.00

07.05, 03.09

 

DEKANAT KOBYŁKOWSKI

Parafia

Adres

Dzień i godzina kursu

Data rozpoczęcia kursu

Świętej Trójcy

ul. Kościelna 2, Kobyłka

czwartek g. 19.00

16.02, 21.09

św. Andrzeja Boboli

Al. Józefa

Piłsudskiego 248/252

Marki

 

sobota g. 19.00

 

 

DEKANAT LEGIONOWSKI

Parafia

Adres

Dzień i godzina kursu

Data rozpoczęcia kursu

Św. Jana Kantego

ul. Kościelna 2, Legionowo

czwartek g. 19.00

19.01, 13.04,07.09,30.11

MB Fatimskiej

ul. Orląt Lwowskich 8, Legionowo

niedziela g. 19.00

16.04, 01.10

  

DEKANAT MIŃSK MAZ. – NARODZENIA NMP 

Parafia

Adres

Dzień i godzina kursu

Data rozpoczęcia kursu

MB Nieustającej Pomocy

ul. Nowa 1, Huta Mińska

czwartek g. 19.00

23.02

Narodzenia NMP

ul. Kościelna 1, Mińsk Maz.

wtorek g. 19.00

03.03,12.09

Św. Jana Chrzciciela

Pl. Anny Jagiellonki 21, Cegłów

niedziela g. 19.00

05.03

MB z Guadalupe

ul. Mazowiecka 33, Budy Barcząckie

niedziela g. 13.00

19.03

Wniebowzięcia NMP

ul. Mickiewicza 2,

Kałuszyn

niedziela g. 17.00

16.04

 

DEKANAT MIŃSK MAZ. – ŚW. ANTONIEGO 

Parafia

Adres

Dzień i godzina kursu

Data rozpoczęcia kursu

Bł. Honorata Koźmińskiego

ul. Żwirowa 2, Chrośla

środa g. 20.00

20.09

Św. Antoniego z Padwy

ul. Kard. St. Wyszyńskiego 54,

Mińsk Maz.

środa g. 19.00

01.03, 04.10

Świętej Trójcy

ul. Kościuszki 25, Kołbiel

niedziela g. 19.00

26.02, 17.09

 

Św. Jana Chrzciciela

ul. gen. K. Sosnkowskiego 43a, Mińsk Maz.

niedziela g. 17.30

05.03, 26.11

  

 DEKANAT NOWODWORSKI 

Parafia

Adres

Dzień i godzina kursu

Data rozpoczęcia kursu

Św. Michała Archanioła

ul. Warszawska 1 a

Nowy Dwór Maz.

niedziela g. 19.00

16.04, 17.09

Św. Apostołów

 Piotra i Pawła

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 1

sobota godz. 18.00

23.09

Św. Bartłomieja

ul. Nowodworska 17

Janówek Pierwszy

sobota godz. 18.00

11.02

  

DEKANAT OTWOCKI 

Parafia

Adres

Dzień i godzina kursu

Data rozpoczęcia kursu

Św. Wincentego a Paulo

ul. Kopernika 1, Otwock.

piątek g. 19.00

20.01, 21,04, 20.10

Zesłania Ducha Świętego

ul. Żeromskiego 6, Otwock

środa g. 19.00

01.02, 04.10

  

DEKANAT OTWOCK-KRESY 

Parafia

Adres

Dzień i godzina kursu

Data rozpoczęcia kursu

Wniebowzięcia NMP

Pl. Kard. Wyszyńskiego 3, Celestynów

niedziela g. 19.00

08.01

MB Częstochowskiej

ul. Ks. Piotra Skargi 24, Józefów

wtorek g. 19.30

19.09

MB Anielskiej

ul. Kościelna 2, Dąbrówka (Stara Wieś)

niedziela g. 18.00

29.01

Św. Teresy od Dzieciątka Jezus

ul. Hugona Kołłątaja 80/82 Otwock

niedziela g. 19.00

21.04

Miłosierdzia Bożego

Ługi 58 A, Otwock

niedziela g. 19.00

03.09

św. Maksymiliana Kolbego

ul. ks. Malinowskiego 34

Józefów Błota

niedziela g. 19.00

03.09

MB Królowej Polski

ul. Czerska 21, Otwock-Kresy.

wtorek g. 19.00

07.03,03.10

Św. Jana Chrzciciela

ul. Kasprowicza 2 Józefów-Michalin

czwartek g. 19.00

02.02

Św. Wita

Ul. Ks. Władysława Żaboklickiego 12

05-480 Karczew

niedziela g. 19.00

26.02

  

DEKANAT RADZYMIŃSKI 

Parafia

Adres

Dzień i godzina kursu

Data rozpoczęcia kursu

Przemienienia Pańskiego

ul. POW 1, Radzymin

wtorek g. 19.00

17.01, 19.09

Św. Jana Pawła II

ul. Słowackiego 58

Radzymin

niedziela g. 10.00

26.02, 29.10

Św. Stanisława BM

ul. Kościelna 116,

 Nowe Załubice

niedziela g. 19.00

15.01

Św. Trójcy

ul. Kościelna 41,

Niegów

sobota  g. 10.00

 

Podwyższenia Krzyża Świętego

Ul. Kościelna 30,

Dąbrówka

niedziela g. 18.00

26.02, 03.09, 05.11

 

DEKANAT SIENNICKI 

Parafia

Adres

Dzień i godzina kursu

Data rozpoczęcia kursu

Św. Stanisława

ul. Mińska 34,

Siennica

niedziela g. 16.00

29.01

Św. Trójcy

Ul. Rynek 10,

Latowicz

niedziela g. 18.00

05.03

Św. Marcina

 i Mikołaja

Kuflew 9

niedziela g. 11.30

03.12

  

DEKANAT STANISŁAWOWSKI 

Parafia

Adres

Dzień i godzina kursu

Data rozpoczęcia kursu

Św. Mikołaja

ul. Rynek 30 a,

 Dobre

piątek g. 19.00

03.03

Św. Jana Chrzciciela i Stanisława BM

ul. Szkolna 2, Stanisławów

niedziela g. 19.00

05.02

Św. Katarzyny Aleksandryjskiej

ul. Cicha 6

Pustelnik

niedziela g. 19.00

15.01

Św. Jana Chrzciciela i Stanisława BM

ul. Jana Pawła II 20

Poświętne

sobota g. 18.00

14.10

  

DEKANAT SULEJÓWEK 

Parafia

Adres

Dzień i godzina kursu

Data rozpoczęcia kursu

NMP Matki Łaski Bożej

ul. Okuniewska 61, Halinów

sobota g. 19.00

 

NMP Matki Kościoła

ul. Żeromskiego 18, Sulejówek

piątek g. 19.00

 

Przemienienia Pańskiego

ul. Armii Krajowej 34, Miłosna

sobota g. 9.00

04.03, 03.06, 02.09, 02.12

 

DEKANAT TŁUSZCZ 

Parafia

Adres

Dzień i godzina kursu

Data rozpoczęcia kursu

św. Józefa i Franciszka

Franciszków 68

niedziela g. 16.00

 

Narodzenia Pańskiego

ul. Kościelna 2, Jasienica

niedziela g. 13.00

 

Św. Stanisława

Pl. 3 Maja 17, Postoliska

niedziela g. 15.00

05.02

Przemienienia Pańskiego

ul. Kościelna 7

Tłuszcz

poniedziałek g. 19.30

06.02, 11.09

  

DEKANAT WOŁOMIŃSKI 

Parafia

Adres

Dzień i godzina kursu

Data rozpoczęcia kursu

MB Nieustającej Pomocy

ul. Willowa 9, Duczki

środa g. 19.00

20.09

MB Częstochowskiej

ul. Kościelna 54, Wołomin

czwartek g. 19.30

02.03, 14.09

NMP Matki Kościoła

ul. Słoneczna 5

Ostrówek

niedziela g. 18.00

01.01

  

DEKANAT ZIELONKOWSKI

Parafia

Adres

Dzień i godzina kursu

Data rozpoczęcia kursu

Św. Izydora

Al. J. Piłsudskiego 93, Marki

środa g. 19.00

04.01, 13.09

MB Częstochowskiej

ul. Jagiellońska 10, Zielonka

czwartek g. 19.00

22.02, 18.10

Zesłania Ducha Świętego

ul. Powstańców 30 Ząbki

sobota g. 17.30

04.03, 01.10

Miłosierdzia Bożego

ul. 11 Listopada 4 , Ząbki

sobota g. 19.00

25.02

 

 

 


Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
110 0.10423588752747