Kurs Przedmałżeński w 2024 r.

KATECHIZACJA PRZEDMAŁŻEŃSKA

W DIECEZJI WARSZAWSKO - PRASKIEJ W ROKU 2024

 DEKANAT ANIŃSKI 

Parafia

Adres

Dzień i godzina kursu

Data rozpoczęcia kursu

MB Królowej

Polski

ul. Rzeźbiarska 46, Warszawa

czwartek g. 19.00

04.01, 03.10

Najświętszego Serca P.J.

ul. Narcyzowa 18, Warszawa

piątek g. 19.00 

12.04, 13.09

Wniebowzięcia

NMP

ul. Trakt Lubelski 157, Warszawa

wtorek g. 19.00

 

MB Anielskiej

ul. Wilgi 14, 

Warszawa

środa g. 20.00

06.03

 

DEKANAT BRÓDNOWSKI  

Parafia

Adres

Dzień i godzina kursu

Data rozpoczęcia kursu

MB

Różańcowej

ul. Wysockiego 8, Warszawa

środa g. 20.00

 

Św. Faustyny

ul. Żuromińska 2, Warszawa

środa g. 19.30

10.04, 11.09

Św.

Włodzimierza

ul. Kondratowicza 2, Warszawa

sobota g. 13.00

24.02 

Św. Marii Magdaleny

ul. Echa Leśne 2, Warszawa

środa g. 19.00

07.02

Św. Szczepana

ul. Głębocka 74, Warszawa

czwartek g. 19.30 

22.02

 

DEKANAT GROCHOWSKI  

Parafia

Adres

Dzień i godzina kursu

Data rozpoczęcia kursu

MB Królowej

Polskich Męcz

Al. Stanów

Zjednoczonych 55,

Grochów

piątek g. 19.00

kwiecień, październik

Najczystszego Serca Maryi

ul. Chłopickiego 2, Grochów

piątek g. 18.30

12.01, 12.04, 13.09

Nawrócenia Św. Pawła Ap

ul. Kobielska 10,

Grochów

 

czwartek g. 19.30

04.01, 07.08

Bożego Ciała

ul. Grochowska 365

 

środa g. 19.30

21.02

Narodzenia Pańskiego

ul. Ostrobramska 72, Witolin

poniedziałek g. 19.00

14.10

Św. Ojca Pio

ul. gen. E. Fieldorfa 1,

Gocław

środa g. 19.00

06.03, 11.09

Św. Patryka

ul. Rechniewskiego 14, Gocław

wtorek g. 19.00

09.01, 07.08

Św. Rita z

Cascii

ul. Żupnicza 27

wtorek g. 19.45 

20.02

św. Apostołów Jana i Pawła

ul. Kapelanów Armii

Krajowej 2 

Gocław

poniedziałek g. 19.15

12.02, 07.10

MB

Nieustającej

Pomocy

ul. Nobla 16 Saska Kępa

środa g. 19.30

28.02

Św.

Wincentego

Pallottiego

ul. Skaryszewska 12

sobota g. 9.00

24.02

 

DEKANAT PRASKI  

Parafia

Adres

Dzień i godzina kursu

Data rozpoczęcia kursu

Katedra Św. Floriana

ul. Floriańska 3, Praga

wtorek g. 19.00

23.01, 07.05

Chrystusa Króla

ul. Tykocińska 27/35

wtorek g. 19.30

 

MB z Lourdes

ul. Wileńska 69

czwartek g. 19.30

15.02

Świętej Rodziny

ul. Rozwadowska 9/11, Zacisze

poniedziałek g. 20.00

19.02, 23.09

 

DEKANAT REMBERTOWSKI

Parafia

Adres

Dzień i godzina kursu

Data rozpoczęcia kursu

Św. Feliksa z Kantalicjo

ul. Kościuszkowców 85a Marysin Wawerski

poniedziałek g. 19.30 

19.02

Św. Wacława

ul. Korkowa 27 , Gocławek

niedziela g. 19.00

03.03

Św. Hieronima

ul. Rumiankowa2/4 Stara Miłosna

poniedziałek, g. 19.00

09.09

Opatrzności Bożej

ul. Skargi 2, Wesoła

poniedziałek g. 19.00

05.02

Najświętszego

Serca Pana

Jezusa

ul. Borkowska 1 Stara Miłosna 

poniedziałek g. 19.00

12.02

 

DEKANAT TARCHOMIŃSKI  

Parafia

Adres

Dzień i godzina kursu

Data rozpoczęcia kursu

Narodzenia

NMP

ul. Klasyków 52/54, Płudy

piątek g. 19.00

20.09

NMP Matki

Pięknej Miłości

ul. Myśliborska 100, Tarchomin

poniedziałek g. 19.00

19.02, 23.09

Św. Jakuba Apostoła

ul. Mehoffera 4, Tarchomin

poniedziałek g. 19.00

08.04

NMP

Wspomożycielki

Wiernych

ul. Izabelińska 8, Stanisławów

poniedziałek g. 19.00

05.02

Św. Franciszka z Asyżu

ul. Strumykowa 25, Tarchomin

piątek g. 19.00

20.09

NMP Królowej

ul. Sienkiewicza 12

Józefów k. Legionowa

wtorek g. 19.30

06.02

Niepokalanego

Poczęcia NMP

Pl. Wolności 3 Nieporęt

sobota g. 18.00

07.09

Św. Łukasza 

ul. Sprawna 9 Warszawa

sobota g. 19.00

07.09

Matki Bożej

Pompejańskiej

ul. Myśliborska 28 Warszawa

sobota g. 18.00

30.11

  

DEKANAT JADOWSKI  

Parafia

Adres

Dzień i godzina kursu

Data rozpoczęcia kursu

Św. Jakuba Ap

Pl. Dreszera 11, Jadów

niedziela g. 19.00

18.02

Wniebowzięcia

NMP

ul. C.K. Norwida 10, Strachówka

niedziela g. 15.00

14.04, 15.09

 

DEKANAT KOBYŁKOWSKI  

Parafia

Adres

Dzień i godzina kursu

Data rozpoczęcia kursu

Świętej Trójcy

ul.         Kościelna         2,

Kobyłka

czwartek g. 19.00

15.02, 19.09

św. Andrzeja Boboli

Al. Józefa 

Piłsudskiego 248/252 

Marki

 

sobota g. 19.00

 

 

DEKANAT LEGIONOWSKI  

Parafia

Adres

Dzień i godzina kursu

Data rozpoczęcia kursu

Św. Jana Kantego

ul. Kościelna 2, Legionowo

czwartek g. 19.00

08.02, 25.04, 05.09,

14.11

MB Fatimskiej

ul. Orląt Lwowskich 8, Legionowo

niedziela g. 19.00

07.04, 06.10

 

DEKANAT MIŃSK MAZ. – NARODZENIA NMP  

Parafia

Adres

Dzień i godzina kursu

Data rozpoczęcia kursu

MB

Nieustającej

Pomocy

ul. Nowa 1, Huta Mińska

czwartek g. 19.00

15.02

Narodzenia

NMP

ul. Kościelna 1, Mińsk Maz.

wtorek g. 19.00

19.03, 17.09

MB z

Guadalupe

ul. Mazowiecka 33, Budy Barcząckie

niedziela g. 18.00

18.02, 01.09

Wniebowzięcia

NMP

ul. Mickiewicza 2,  Kałuszyn

niedziela g. 17.00

09.04

 

DEKANAT MIŃSK MAZ. – ŚW. ANTONIEGO  

Parafia

Adres

Dzień i godzina kursu

Data rozpoczęcia kursu

MB

Jasnogórskiej

Królewiec 85

niedziela g. 19.00

21.01, 15.09

Św. Antoniego z Padwy

ul. Kard. St. Wyszyńskiego 54, Mińsk Maz.

środa g. 19.30

06.03, 02.10

Świętej Trójcy

ul. Kościuszki 25, Kołbiel

niedziela g. 19.00

11.02, 15.09

 

Św. Jana

Chrzciciela

ul. gen. K.

Sosnkowskiego 43a, Mińsk Maz.

niedziela g. 17.30

18.02, 24.11

 

DEKANAT NOWODWORSKI  

Parafia

Adres

Dzień i godzina kursu

Data rozpoczęcia kursu

Św. Michała Archanioła

ul. Warszawska 1 a Nowy Dwór Maz.

niedziela g. 19.00

14.04, 15.09

Św. Apostołów  Piotra i Pawła

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 1

sobota godz. 10.00

23.09

 

 DEKANAT OTWOCKI  

Parafia

Adres

Dzień i godzina kursu

Data rozpoczęcia kursu

Św.

Wincentego a

Paulo

ul. Kopernika 1, Otwock.

piątek g. 19.00

19.01, 19.04, 18.10

Zesłania

Ducha

Świętego

ul. Żeromskiego 6, Otwock

poniedziałek g. 19.00

04.03, 07.10

 

DEKANAT OTWOCK-KRESY  

Parafia

Adres

Dzień i godzina kursu

Data rozpoczęcia kursu

Wniebowzięcia

NMP

Pl. Kard. Wyszyńskiego 3, Celestynów

niedziela g. 19.00

07.01

MB

Częstochowskiej

ul. Ks. Piotra Skargi 24, Józefów

wtorek g. 19.30

17.09

Św. Teresy od

Dzieciątka

Jezus

ul. Hugona Kołłątaja 80/82 Otwock

sobota g. 19.00

17.02

Miłosierdzia Bożego

Ługi 58 A, Otwock

niedziela g. 19.00

08.09

św.

Maksymiliana

Kolbego

ul. ks. Malinowskiego

34

Józefów Błota

niedziela g. 19.00

08.09

MB Królowej

Polski

ul. Czerska 21, OtwockKresy.

wtorek g. 19.00

05.03, 01.10

Św. Jana

Chrzciciela

ul. Kasprowicza 2 Józefów-Michalin

czwartek g. 19.00

luty/marzec

Św. Wita

Ul. Ks. Władysława

Żaboklickiego 12

05-480 Karczew

niedziela g. 19.00

25.02

 

 DEKANAT RADZYMIŃSKI  

Parafia

Adres

Dzień i godzina kursu

Data rozpoczęcia kursu

Przemienienia Pańskiego

ul. POW 1, Radzymin

wtorek g. 19.00

09.01, 10.09

Św. Jana Pawła II

ul. Słowackiego 58 Radzymin

niedziela g. 10.00 

03.03

Św. Stanisława

BM

ul. Kościelna 116,  Nowe Załubice

sobota g. 19.00

09.11

Św. Trójcy

ul. Kościelna 41, Niegów

sobota  g. 10.00

02.03, 07.09

Podwyższenia

Krzyża

Świętego

Ul. Kościelna 30,

Dąbrówka

niedziela g. 18.00

07.04, 01.12

 

DEKANAT SIENNICKI  

Parafia

Adres

Dzień i godzina kursu

Data rozpoczęcia kursu

Św. Stanisława

ul. Mińska 34,  Siennica

niedziela g. 12.30

25.02

Św. Trójcy

Ul. Rynek 10, Latowicz

niedziela g. 18.00

11.02

Św. Marcina  i Mikołaja

Kuflew 9

niedziela g. 11.30

08.12

 

 DEKANAT STANISŁAWOWSKI  

Parafia

Adres

Dzień i godzina kursu

Data rozpoczęcia kursu

Św. Mikołaja

ul. Rynek 30 a,  Dobre

piątek g. 19.00

01.03

Św. Jana

Chrzciciela i

Stanisława BM

ul. Szkolna 2, Stanisławów

niedziela g. 19.00

04.02

Św. Katarzyny Aleksandryjskiej

ul. Cicha 6 Pustelnik

niedziela g. 19.00

14.01

Św. Jana

Chrzciciela i

Stanisława BM

ul. Jana Pawła II 20 Poświętne  

niedziela g. 19.00

04.02

Św. Jana

Chrzciciela

Pniewnik 43

niedziela g. 15.00

05.05

 

DEKANAT SULEJÓWEK

Parafia

Adres

Dzień i godzina kursu

Data rozpoczęcia kursu

NMP Matki

Łaski Bożej

ul. Okuniewska 61, Halinów

sobota g. 19.00

05.10

NMP Matki

Kościoła

ul. Żeromskiego 18, Sulejówek

piątek g. 19.00

16.02

Przemienienia Pańskiego

ul. Armii Krajowej 34, Miłosna

sobota g. 9.00

24.02

 

DEKANAT TŁUSZCZ

Parafia

Adres

Dzień i godzina kursu

Data rozpoczęcia kursu

św. Józefa i Franciszka

Franciszków 68

niedziela g. 16.00

 

Narodzenia Pańskiego

ul. Kościelna 2, Jasienica

niedziela g. 13.00

 

Św. Stanisława

Pl. 3 Maja 17,  Postoliska

niedziela g. 15.00

04.02

Przemienienia Pańskiego

ul. Kościelna 7 Tłuszcz

poniedziałek g. 19.30

19.02

 

 DEKANAT WOŁOMIŃSKI 

Parafia

Adres

Dzień i godzina kursu

Data rozpoczęcia kursu

MB

Nieustającej

Pomocy

ul. Willowa 9, Duczki

środa g. 18.30

25.09

MB

Częstochowskiej

ul. Kościelna 54,

Wołomin

czwartek g. 19.30

04.04, 19.09

NMP Matki

Kościoła

ul. Słoneczna 5 Ostrówek

niedziela g. 18.00

07.01

 

DEKANAT ZIELONKOWSKI  

Parafia

Adres

Dzień i godzina kursu

Data rozpoczęcia kursu

Św. Izydora

Al. J. Piłsudskiego 93, Marki

środa g. 19.00

03.01, 11.09

MB

Częstochowskiej

ul. Jagiellońska 10, Zielonka

piątek g. 19.00

23.02, 15.09

Zesłania Ducha Świętego

ul. Powstańców 30 Ząbki

sobota g. 17.30

02.03, 05.10

Miłosierdzia Bożego

ul. 11 Listopada 4 , Ząbki

sobota g. 19.00

17.02

 

 

 


Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
115 0.11400103569031