Bierzmowanie

Serdecznie zapraszamy młodzież, która ukończyła szkołę podstawową, do zapisów na kurs przygotowujący do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Zapisy odbywają się poprzez wypełnienie formularza internetowego. Link do formularza jest podany na Facebooku parafii. Można go również uzyskać, wysyłając wiadomość na adres e-mail podany na tablicy w kruchcie kościoła.

Spotkania przygotowujące do bierzmowania rozpoczną się w październiku. We wrześniu odbędą się indywidualne rozmowy wprowadzające z kandydatami. Także we wrześniu kandydaci i rodzice otrzymają harmonogram spotkań na cały rok szkolny. Bierzmowanie odbędzie się najprawdopodobniej w czerwcu przyszłego roku.

Zapisy na kurs bierzmowaniowy przyjmujemy do 20 września

Jeszcze do 20 września przyjmujemy zapisy na kurs przygotowujący do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. Zapisy odbywają się poprzez wypełnienie formularza internetowego. Link do formularza jest podany na Facebooku parafii. Można go również uzyskać, wysyłając wiadomość na adres e-mail podany na tablicy w kruchcie kościoła.

Kandydatów, którzy już się zapisali, zapraszamy do odebrania z zakrystii listów skierowanych do nich oraz do ich rodziców. W listach znajduje się między innymi harmonogram spotkań na cały rok szkolny.

Spotkania przygotowujące do bierzmowania rozpoczną się w październiku. Przed pierwszym spotkaniem w grupie odbędą się indywidualne rozmowy wprowadzające z kandydatami do Bierzmowania.