3 listopada 2025
Dnia 1 listopada 2025, w Uroczystość Wszystkich Świętych, na cmentarzu parafialnym w Rembertowie odbyła się uroczysta Msza Święta, której przewodniczył ks. Emil Owczarek - proboszcz Parafii pw. Matki Boskiej Zwycięskiej oraz dziekan rembertowski. Koncelebrowało czterech kapłanów: ks. Zbigniew Płochocki - proboszcz Parafii pw. św. Łucji, ks. płk Tomasz Skupień - proboszcz Parafii Wojskowej pw. św. Rafała Kalinowskiego, ks. por. Paweł Zieja SAC - wikariusz parafii wojskowej oraz ks. płk Ireneusz Biruś SDS- były proboszcz parafii wojskowej, który wygłosił okolicznościowe kazanie. Eucharystię poprzedziła procesja po cmentarzu z modlitwą za zmarłych. W całości celebracji liturgicznych wziął udział również nasz parafianin br. Bazyli Sebastian Szymański OFM. Ks. Zbigniew sprawował Msze św. w intencji zmarłych parafian w ostatnim roku i wszystkich spoczywających na miejscowym cmentarzu oraz wymienionych zmarłych w tegorocznych wypominkach.