Modlitwa w intencji Misji św. w 2025 r.

Modlitwa w intencji Misji Świętych w 2025 r.

O dobry i miłosierny Boże! Prosimy Cię o błogosławieństwo dla Misji Świętych, które będą odbywać się w naszej parafii. Spraw łaskawie, by ten szczególny czas przyniósłTobie większą chwałę, a duszom naszym zbawienny pożytek.

Ty chcesz, by wszyscy ludzie poznali prawdę i byli zbawieni, lecz bez Twojej łaski nic uczynić nie możemy. Dlatego z wielką ufnością wołamy do ciebie słowami Twego Syna: „Przyjdź królestwo Twoje”.

Panie Jezu! Pomóż nam dobrze przeżyć czas Misji Świętych. Napełnij nas pragnieniem ratowania nie tylko własnej duszy, ale też zbawienia dusz bliźnich, którzy żyją daleko od Ciebie.

Duchu Święty, Boże! Pomagaj misjonarzowi i nam, aby za łaską Twoją odnowiło się oblicze naszej parafii.

Maryjo, Matko Boża, Królowo Różańca Świętego, Królowo Rodzin i Ucieczko Grzeszników, zanieś nasze prośby i błagania przed oblicze Twego Syna, Jezusa Chrystusa.

Święta Łucjo – nasza patronko – wstawiaj  się za nami. Wyproś nam obfite owoce misji, abyśmy mężnie wypełniali wolę Bożą i odważnie głosili Ewangelię Zbawiciela. Który żyje i króluje na wieki wieków.  Amen.

115 0.11930918693542